Veteriner Takip Programı ile Yapılabilecekler

Veteriner Takip Programı ile Yapılabilecekler

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte her sektörden binlerce kişinin iş akış süreçleri çok daha hızlı ve etkin hale getiriliyor. Online olarak yönetilen sistemler sayesinde meslek sahibi olanlar, esas işlerine daha çok yönelme imkanı buluyor. Veterinerler de bu teknolojiden paylarına düşeni alarak yeni nesil ve bulut teknolojili sistemlerden yararlanıyor. Masa başı işlerin tamamını otomasyona bağlayan bu sistemler sayesinde veterinerler kendi işine odaklanma fırsatı yakalıyor.

Veteriner Takip Programı ile Veterinerler Esas İşine Odaklanıyor

Takip programları bilgisayar, tablet veya telefon üzerinden online olarak yönetilebiliyor. Yazılımcılar tarafından geliştirilen bu sistemler veterinerlerin gereksinimlerine özel olarak geliştiriliyor. Sistemi bir kez satın alan klinikler, sonraki güncelleştirmelerden ücretsiz olarak faydalanabiliyor. İşlemlerin tamamı internet tabanlı olduğu için de program güncelleştirmeleri kullanılan cihazları olumsuz yönde etkilemiyor. Programlar sayesinde tek bir hareket ile kolay bir şekilde aşı girişleri kayıt altında tutulabiliyor.

Veteriner Takip Programı ile Sınırsız Aşı Tanımlama

Takip sistemlerinde sunulan imkanlar, veterinerlerin sınırsız pet veri girişi yapmasına olanak tanıyor. Aynı şekilde sınırsız aşı tanımlaması ve kullanımına da izin veren sistemler internet sayfaları üzerindeki sitelerden kolayca temin edilebiliyor. Tek bir ekrandan tüm hastaların veri kontrolünü yapabilen veterinerler, tüm bu bilgilere günün her saatinde ve istedikleri mekandan ulaşma fırsatı buluyor. Tekrarı gereken aşılarda otomatik olarak tekrar tarihi belirleyen sistemler, randevu tarihi geldiğinde müşteriye bilgilendirici mesaj gönderiyor.

Veteriner Takip Programı ile Otomatik Randevu

Randevuların sisteme otomatik olarak tanımlanmasına yardımcı olan veteriner takip programı randevuların hatırlatmasını talebe göre e-posta, Whatsapp veya SMS üzerinden gerçekleştirebiliyor. Borç ekstresi oluşturma ve posta formu gibi işlemlerin gerçekleştirilmesini sağlayan sistemlerde günlük, haftalık, aylık veya yıllık olarak cari hareketlerin takip edilmesi mümkün hale geliyor.