Anaokulu Halısı Özellikleri Ve Fiyatları

Anaokulu Halısı Özellikleri Ve Fiyatları

Anaokulu Eğitici Halısı Özellikleri

Okul öncesi çağdaki çocukların, zihinsel, sosyal ve kas gelişimlerini destekleyici etkisi olan anaokullarının ve kreşlerin içerisinden bulunan eşyaların belli standartlarda olması gerekmektedir. Özellikle çocukların bağışıklıklarının yetişkinlere oranla daha zayıf olması, hijyen koşullarının yüksek olmasını gerektirir. Daha detaylı bilgi edinmek istiyorsanız, Confetti sitesi üzerinde bulunan iletişim bilgilerini kullanabilirsiniz. Çocuklar anaokullarında zamanlarının çoğunu halı üzerinde oyun oynayarak geçirirler. Bu yüzden anaokulu halısının seçimine ayrı bir özen gösterilmelidir. Genel olarak anaokulu halısı, gerek canlı renkleri gerekse üzerinde bulunan birbirinden dikkat çekici temaları ile çocukların ilgisini çekmektedir. Okul öncesi çocuklar, genel olarak öğrenme etkinliğini oyunlar aracılığıyla gerçekleştirir. Dolayısıyla anaokulu halısı üzerinde dikkat çekici görseller ve renkler ile işlenen temalar; harf, rakam, harita, sek sek, trafik, kavramlar vb. çocukların eğlenerek öğrenmelerine fırsat oluşturur.

Confetti Anaokulu Halısı Modelleri Ve Fiyatları

  • En önemli özelliği kaymaz yapısıdır. Bu sayede olası düşme ya da kayma gibi durumların önüne geçilmiş olur.
  • Farklı renk ve temaları ile çocukların ilgisini çekerken; keyifli öğrenme olanağı sunar.
  • Antibakteriyel yapısı sayesinde kiri ve tozu içerisinde hapsetmez, temizliği oldukça kolaydır.
  • Anaokulu halısı alırken üstünde bulunan şemaların doğruluğu mutlaka kontrol edilmelidir. Aksi halde çocuklarda yanlış öğrenme meydana gelir.
  • Talebe bağlı olarak duvardan duvara monte edilebileceği gibi belli ölçü aralıkları ile de temin edilebilir.

Confetti ürettiği birbirinden eğlenceli ve kaliteli anaokulu halı modelleri ile çocukların beğenisini kazanmış bir firmadır. Konfor, eğlence ve eğitim ile birlikte çocukların sağlığı açısından üretilen tüm ürünler antibakteriyel özelliğe sahiptir. Confetti anaokulu halısının belli bir fiyat aralığı yoktur. Kaplama yapılacak alanın ölçüsüne, halıda kullanılan iplik ve taban kumaşına göre fiyat aralığı değişmektedir.