Ücretsiz Deşifre Programı

Ücretsiz Deşifre Programı

Ücretsiz Deşifre Programı Kullanımı

Ücretsiz Deşifre Programı için kayıt aldığınız bir sesi deşifre Uygulamalarının ücretsiz deneme sürümlerinde ilk olarak test edebilirsiniz. Katıldığınız bir toplantıda kayıt altına aldığınız toplantı konuşmalarının kalıcı olabilmesi adına , yada daha sonra üzerinde çalışabilmek amacıyla sesi yazıya dökmek oldukça kolaydır. Kullanacağınız transkripsiyon uygulamaları sayesinde oldukça kısa sürede ve oldukça yüksek doğruluk oranlarıyla istediğiniz dilde metne dönüştürebilirsiniz. https://transkriptor.com/tr/ sayfasını inceleyerek deşifre programları ve kullanım alanları ile ilgili detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ücretsiz Deşifre Programının Kullanım Aşamaları

Gittiğiniz eğitimden, girdiğiniz uzun soluklu toplantıdan veya uzun süren bir röportajdan geriye elinizde oldukça uzun süreli bir ses veya video kaydı mevcut ise sizde bu kaydı metne dönüştürmek isterseniz eğer daha önce hiç kullanmadığınız bir deşifre programını ücretsiz olarak deneyimleyebilir eğer memnun kalırsanız makul bir ücret karşılığında uygulamayı satın alarak devamlı kullanabilirsiniz.

Ücretsiz Deşifre programının kullanımını şu şekilde tamamlayabilirsiniz.

  • 1. Kaydolun
  • Öncelikle ''Giriş'' veya ''Ücretsiz Dene'' butonlarına tıklayın. Daha sonra, Google ve Facebook hesaplarınızla veya e-postanızla kaydolabilirsiniz. Hepsi bu kadar, artık deşifre uygulamasında ki hesabınızı sesi metne dönüştürmek için kullanabilirsiniz.
  • 2. Dosyanızı Yükleyin
  • Kontrol panelinize gitmek için "Yükle" düğmesine tıklayın. Dosyanızı sürükle ve bırak alanına bırakın ya da ses kaydına başlayın. Metne dönüştürmek istediğiniz dosyanın web bağlantısını da yapıştırabilirsiniz.
  • 3. E-postanızı Kontrol Edin
  • Uygulamanın güçlü yapay zekası birkaç dakika içinde çevrimiçi olarak transkripsiyonlar üretir. Deşifre programı, sesi yazıya çevirme işlemini yüklediğiniz ses dosyasının yarısı kadar bir sürede tamamlayacaktır.
  • 4. Düzenleyin, İndirin veya Paylaşın
  • Yapacağınız işlem sıralaması oldukça kısa ve kullanımı basittir. Artık istediniz ses kaydınızı metne dönüştürebilirsiniz.