Televizyon Kanalı

Televizyon Kanalı

Televizyon kanalı, belirli programları ve belirli frekansı ile hizmet vermekte olan basın-yayın oluşumudur. Birçok farklı alanda haber ve programın yapıldığı çeşitli televizyon kanalları bulunmaktadır. Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından denetlenen televizyonları kuralları kapsamında yayın yapması gerekmektedir. Bu kurallara riayet etmeyen televizyon kanalları denetimlerde tespit edilerek ceza verilmesinin belli kısıtlamalarla yayınları sınırlandırılmasında ya da belirli süreliğine durdurulmaktadır. Bu kapsamda kaliteli ve otokontrolü olan televizyon kanallarını Rtük tarafından bir ceza söz konusu olmamaktadır. Ailecek gönül rahatlığıyla izleyebileceğiniz birçok programı içerisinde barındırmaktadır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Tarım Haberleri İzle

Antalya bilindiği üzere ülkemizin önemli tarım alanlarından biridir. Özellikle seracılık bakımından bir hayli gelişmiş olan Antalya'da binlerce hatta milyonlarca sera işletmesi bulunmaktadır. seralar haricinde de açık tarım uygulamaları yapılmakta olup kışları da ılık geçmesi nedeniyle tarım süresi oldukça fazladır. Tarımdan desteklemelerden hava şartlarına kadar birçok konunun takip edilmesi gerekmektedir. Çeşitli sitelere giriş yapmak suretiyle kısıtlı miktarda gerekli bilgileri toparlanabilmesi mümkündür. Antalya bölgesi için değil aynı zamanda meyve sebze borsası takip edilerek alım satım işlemlerinde de bilgilendirmeler yapılmaktadır. Elde edilen bilgiler resmi kurumlardan güvenilir kaynaklardan izleyicilere servis edilir.

Güncel Haberler


Televizyon kanalı olarak belli bir alanda faaliyet göstermek, haber program ve spor dallarında çeşitli programlar düzenlemektedir. Bu sayede birçok farklı ihtiyaca hitap etmekte ve çeşitli programlar ile en güncel haberleri sizlere ulaştırılmaktadır. Spor haberlerine siyaset haberlerine dünyada öne çıkmış haberleri, haber programlarında yer verilmektedir.