Masa Tenisi Topu

Masa Tenisi Topu

Masa Tenisi Topu Seviyeleri

Pinpon topu ya da masa tenisi topu olarak adlandırılan bu toplar masa tenisinin olmazsa olmazlarıdır. Raket ile topa vurmak vasıtası ile oynanan teniste topa karşılık vermek üzerine oynanan bu sporda kullanılan malzemelerin kalitesi her şeyden önemlidir. üzerinde yer alan topları inceleyebilir ve paketler halinde top satın alarak yedekleyebilirsiniz. Topa karşılık vermeye müsait bir malzemeden üretilmiş olması gereken topların farklı çeşitleri bulunmaktadır. Çapları ve ağırlıkları standart olsa da markalara göre fiyatlar ve ürün kalitesi farklılık göstermektedir.

Masa Tenisi Topu Fiyatları

Masa tenisi topu her seviyeden sporcu için idealdir. Topların üzerinde bulunan yıldızlar ise seviyeler konusunda bilgi verir.

  • 1 yıldızlı top: Başlangıç seviyesi
  • 2 yıldızlı top: Orta seviyeli
  • 3 yıldızlı top: Profesyonel oyuncu ve müsabakalar

Hareket kabiliyetini kısıtlamayacak tarzda kıyafet ve ekipmanlar vasıtası ile oynandığında oyun oldukça zevkli olacaktır. Masa tenisi keyifli bir spordur. İçi boş olan bu toplar oldukça hafif olmalarına karşın eğlenceli bir zaman geçirmenize fırsat tanımaktadır. Masa tenisi topu ile ilgili fiyat konusunda araştırma yapıyorsanız değişen fiyatları göreceksiniz. Her yaş grubuna hitap eden bu spor aynı zamanda sağlık açısından da önemlidir. Konsatrasyon konusunda problemi olanlara da yarayacak olan bu spor aynı zamanda kol ve bacak kaslarının çalışması için uygundur.