Totem Bilgilendirme Ekranları

Totem Bilgilendirme Ekranları

Bilgilendirme ekranları gelişen teknoloji ile birlikte hayatımıza giren ürünlerdir. Her yerde karşımıza çıkabilen totem bilgilendirme ekranları iç ve dış mekanlar için özel olarak tasarlanmış ürünlerdir ve tanıtım amacı ile kullanılır. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfaları üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.


Dijital Bilgilendirme Nedir

Dijital bilgilendirme sistemleri son yıllarda kullanımı yaygınlaşan ve teknoloji çağı olan günümüzde en etkili reklam ve tadım aracı olarak kabul edilen sistemlerdir. Hayatımızın her alanında sık sık karşılaştığımız elektronik ekranlar dijital bilgilendirme içinde yer alan unsurlardır. Dijital bilgilendirme; reklam, tanıtım, bilgilendirme, uyarı ve yönlendirme amacı ile hazırlanmış video, görsel, ses, metin, slayt gibi içerikleri bilgisayar ağı üzerinden totem, koesk, monitör, LED, LCD, OLED gibi ekranlara yansıtılmasıdır. Bu bilgilendirme merkezi bir noktadan yönlendirilir. Özellikle çok sayıda şubesi olan işletmelerin merkezi bir tanıtıma ve reklama ihtiyacı vardır. Şubelerin birbiri ile bağlantılı şekilde hizmet vermesini sağlayan sistem geniş bir kullanım alanına sahiptir.

Totem Bilgilendirme Ekranı Özellikleri

Totem bilgilendirme ekranları hem iç hem de dış ortamda kullanılabilen ekran türleridir. Bilgilendirme amacı ile kullanıldığı gibi ürün ve hizmet tanıtımı amacıyla da kullanılır. Farklı noktalara taşınabilme özelliğine sahip olan totemler reklamı ya da tanıtımı yapılan ürün veya hizmetin daha geniş kitleler tarafından tanınmasını sağlar. Farklı ebat ve boyutta üretilen totemler insanların yoğun olarak bulunduğu caddelerde, alışveriş merkezlerinde, parklarda, okullarda, gar ve otagarlar ile havalimanlarında kullanılır. İçeriklerin uzaktan kumanda edilmesini sağlayan sistem reklam ve tanıtım içeriklerinizi tek merkezden yönetmenizi sağlar.