Fiba Eğitim Sigortası Nedir?

Fiba Eğitim Sigortası Nedir?

Fiba Eğitim Sigortası nedir? Fiba Emeklilik farklı fon seçenekleri ile sizin ailenizin hayatını garanti altına alırken eğitim sigortaları ile de çocuklarınızın geleceğini de garantilemektir. Fiba’nın sizlere sunduğu eğitim sigortası seçeneklerinden biri de ‘Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortasıdır. Çocuklarınızın eğitiminin bilincinde Fiba, bu gibi sigorta paketiyle çocuklara hayal ettikleri geleceği sunmaktadır. Yaşanabilecek olası vefat ya da mağlubiyet durumlarında çocuğunun eğitim masraflarını kesintisiz olarak karşılayacak olan Fiba Emeklilik firmasına güvenebilirsiniz. Bu poliçe çocuklarınızın eğitim masraflarını karşıladığı gibi ailelere Asistans Hizmetleri de sunar. Konu ile ilgili detayları online internet sayfalarından görüntüleyebilirsiniz.

Fiba Mutlak Eğitim Plus Sigortası?

Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası ile beklemeyen kazalara karşı hazırlıklı olmanızı sağlar. Bu sigorta paketi sayesinde çocuğunuzun eğitimi yarım kalmaz. Mutlak Eğitim Plus Hayat Sigortası size vefat ve maluliyet sigortaları gibi avantajlar sunar.

Vefat Teminatı: Tercihe göre yıllık eğitim maliyeti belirlenirken bir defada ödenen miktardır.

Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı: Sigorta süresi içinde kaza geçirenlerin çocukları için hemen ya da ya da iki sene içinde maluliyet tazminatı olarak ödenir. Tazminat bedeli ‘maluliyet oranları cetveline’ göre belirlenir.

Asistans Teminatı: Poliçe kapsamındaki etüt merkezi, dil kursu, kolejler, yaz okulların ve kreşlerde indirim imkanı sunar. “Evdekibakıcım” ile işbirliği olan Fiba Emeklilik sayesinde dijital ajans hizmetinden ücretsiz olarak, bakıcılık hizmetlerini ise %25 indirimli yararlanabilirsiniz.

Evdekibakıcım Platformunda Neler Var?

Klasik Ajans modelinden %25 indirimle yararlanabilir, saatlik oyun ablası ve bakıcı randevularında ise %25 indirimden yararlanabilirsiniz. Dijital Ajans Modelinde - Klasik Ajans Paketinde; Evdekibakıcım - Aile Deneyimi Uzmanı atamasından, Saatlik Bakıcı - Oyun Ablası hizmetinden yararlanabilirsiniz. Mutlak Eğitim Plus Sigortası, 18-65 Yaş arasında çocuğu olan bireylere yapılır. 10.000 TL / 20.000 TL / 30.000 TL olacak şekilde Eğitim süresine göre yıllık ‘Vefat Teminatı’ ve ‘Kaza Sonucu Maluliyet Teminatı’ olarak ödenir. Çocuğunuzun eğitime destek olacak asistans teminatlarını içerir. Kolejlerde, , dil kurslarında, yaz okullarında etüt merkezlerinde ve kreşlerde %50'ye varan indirim sağlar.