Mücevher Takılar İle Kendi Stilinizi Yansıtın

Mücevher Takılar İle Kendi Stilinizi Yansıtın

Her bayanın vazgeçilmez tutkusu olan mücevher takılar ile özel davetlerinizde göz kamaştırabilirsininiz. Işıltılı ve estetik duruşu ile dikkat çeken pırlanta, zümrüt, safir ve yakut taşının kolye, bilezik ve küpelerde kullanılması büyük ilgi görüyor. Ülkemizde değerli taşlardan yapılan takı tasarımı alanında öncü olan firmalar ile internet üzerinden kendi stilinize uygun modelleri bulabilirsiniz. Kıyafetlerinizle kolayca uyum sağlayan bu ürünleri uzun yıllar severek kullanabilirsiniz.

Tasarım Kolye Yapımı

Orijinal fikirlerini takılara yansıtan tasarımcı sizlere ilginç ve daha önce hiç görmediğiniz modellerde takılar sunuyor. Farklı ebatlarda değerli taşlar kullanılarak yapılan tasarım kolye modelleri, küpe ve bilezik modellerini bulabilirsiniz. Abartısız ama gösterişli kolyelere renk ve ışıltı katmak için zümrüt, yakut, safir ve pırlanta taşları eklenmiş. Zarafetinizi sergileyebileceğiniz bu kolyeler genellikle 14 ayar altın kullanılarak bütünlük sağlanmıştır. Bütün taşlar birbiriyle uyum için estetik bir duruş sergiliyor.

Tasarım Kolye, Bilezik ve Küpelerin Özellikleri


Özgün tasarımları, farklı ve egzotik modelleri ile dikkat çeken tasarım kolye modelleri, bilezik ve küpeleri set halinde uyumlu bir şekilde kullanabilirsiniz. Kalitesi ve ince el işçiliği ile değerli olan bu takılarda farklı karat aralıklarında mücevher taşları kullanılmıştır. Özel davetlerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu ürünler oldukça hafif bir yapıya sahip olduğu için sizlere kullanım kolaylığı sağlar. Bu konuda bilgi almak ve merak ettiğiniz soruları sorabilmek açısından internet sayfalarını üzerindeki ilgili online firmalara bakabilir ve buradan detaylı bir şekilde inceleme yapabilirsiniz.