Salata Kabı Ürünü

Salata Kabı Ürünü

Salata Kabı Kullanımı

Günümüzde hazır yiyeceklere çok fazla talep artmış durumdadır. Bunun en büyük sebebi ise ilerleyen teknolojiyle beraber gelişen çalışma hayatıdır. Çalışan pek çok birey öğünlerini, ister iş yerinde olsun isterse evde olsun hazır olarak karşılarlar. Bu durumun bilincinde olan üreticiler de hazır yiyecekler için pratik ürünler tasarlamaktadırlar. Tüm bu salata kabı çeşitlerine https://www.ozgeshop.com/kategori/salata-kaplari adresinden ulaşabilirsiniz. Salata kabı da bu ürünlerden bir tanesidir.

Salata Kabı Çeşitleri

Evlerimizde özellikle akşam yemeklerinin vazgeçilmezi olan salatalar, dışarıdan hazır sipariş edilen yiyeceklerin yanında da sunulur. Sipariş edilen yiyeceklerin yanında daha çok ikramlık olan salatalar, küçük salata kabının içerisinde gönderilir. Ya da yemek ihtiyacını özellikle salata ile karşılamak isteyen kişilere, özel olarak yapılan salatalar için farklı salata kabı çeşitleri vardır.

  • Karton Salata Kabı: 500 CC kase ve kapaklı, 750 CC kase ve kapaklı, kulaklı bombe kapaklı olmak üzere 3 farklı çeşidi vardır. Karton yapılı olan bu salata kabı çeşidi, daha çok küçük boyutlarda olarak ikramlık salatalar için tercih edilir.
  • Plastik Bölmeli ve Kapaklı Salata Kabı: Sekizgen yapıda olan bu salata kabının 4 farklı çeşidi vardır. Bunlar sırasıyla: Sekizgen kendinden kapaklı, sekizgen üç bölümlü kendinden kapaklı, sekizgen dört bölümlü kendinden kapaklı ve sekizgen beş bölümlü kendinden kapaklıdır.
  • Plastik Çatal Yuvalı Salata Kabı: Çatal yuvalı ve çatalsız olmak üzere; 375, 500,750 gr boyutları vardır.
  • Plastik Yuvarlak Salata Kabı: Parça parça satılan salata kaplarıdır. Salata kasesi ve salata kapaklarından oluşur. Siyah beyaz renkleri vardır. Kaseler, desenli ve desensizdir.
  • Yuvarlak Salata Setleri: Salata kasesi ve kapakları birlikte set halinde satılır. Siyah, beyaz renk seçenekleri vardır.