Mevlüd için Hediyelik Setler

Mevlüd için Hediyelik Setler

Taziye, cenaze mevlüdü, doğum ve diş buğdayı mevlüdü veya çocukların doğum günlerde bu özel günü hatırlatıp bu mutluluğu ömür boyu unutulmaz kılacak hediyeler verilir. Bunun için genel olarak dini anlam ve değeri olan hediyeler tercih ediliyor. Örneğin kişinin adına özel hazırlanmış bir yasin kitabı, tesbih, seccade genel olarak içerinde takım halinde bulunan mevlüd setleri olarak tercih ediliyor. Set halinde alacağınız bu ürünler özel bir kutu içerisinde şık bir sunumla hazırlanıyor.

Setlerin Özellikleri ve Fiyatları

Setlerde bulunan yasin kitabı kadife kaplama ve üzerinde ayna pleksi üzerinde Allah lafsı veya sizin istediğiniz bir yazı tasarlanabiliyor. Simli kadife veya düz kadife kumaş kaplama olan kitaplar Arapça metin, Türkçe okunuş ve Türkçe meal özelliklerine sahip. Özel ve anlamlı günlerde okunması gereken tüm dua ve sürreler içeriğinde var. Teşbihler farklı renk seçenekleri özel taşlardan kaliteli olarak tasarlanıyor. Seccadeler ise çantada taşıyabileceğiniz hafiflikte. Kaliteli, uygun fiyatlı şık ve farklı renklerde mevlüd setleri toptan alışveriş olanakları için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçebilirsiniz.

Mevlüd Paketleri ve Hac-Umre Hediyeleri

İsterseniz paket halinde isterseniz tek parça halinde istediğiniz hediye seçeneklerini tercih edebilirsiniz. Tüm misafirlerinizi memnun edecek hediye seçenekleri uygun fiyat seçenekleri ile online alışveriş mağazasında satışa sunuluyor. Sipariş için internet sayfaları üzerindeki ilgili online mağazalar ile iletişime geçip istediğiniz ürünleri adrese teslim alabilirsiniz.